Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

„Będę sobie dobierał drużynę”

Główne zdjęcie
Tomasz Wilk nowy Prokurator Okręgowy w Łomży

Zmiany w prokuraturze zapowiada Tomasz Wilk, nowy Prokurator Okręgowy w Łomży. Będą to zmiany organizacyjne ale także kadrowe. Jak przyznawał podczas czwartkowej konferencji prasowej skierował już kilka wniosków personalnych do Prokuratora Apelacyjnego.

Prokurator Tomasz Wilk, który na Prokuratora Okręgowego w Łomży został powołany 7 października, nie chciał ujawniać kogo dotyczą złożone wnioski. Powiedział jedynie, że wystąpił już o wszystkich Prokuratorów Rejonowych we wszystkich pięciu podległych prokuraturach. Wnioski te mają związek nowymi przepisami prawnymi dotyczącymi powoływania szefów prokuratur na określone czasowo kadencje.
Wilk przyznał także, że wystąpił do Prokuratora Apelacyjnego z dwoma wnioskami o odwołania w Prokuraturze Okręgowej w Łomży.
- Liczę iż zmiany kadrowe które postuluję nastąpią w listopadzie. Wtedy też poznacie państwo nazwiska – mówił dziennikarzom.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę