Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Miejska działka pod hotel nad Narwią taniej...

Główne zdjęcie
Miasto chce aby tu powstał hotel...

Prezydent Łomży ogłosił drugi przetarg ustny na oddanie w użytkowanie wieczyste, na okres 99 lat, dwóch miejskich działek położonych nad Narwią, przy ul. Rybaki. Nabywca miałby na nich w ciągu czterech lat wybudować hotel z restauracją i SPA. W stosunku do poprzedniego ogłoszenia cena wywoławcza spadła o 300 tys zł.

Przypomnijmy we wrześniu do licytacji miejskich działek nikt nie przystąpił. Jak zgodnie mówili łomżyńscy przedsiębiorcy z branży developerskiej ustalona wówczas cena wywoławcza na poziomie 1,8 mln złotych była za wysoka. Teraz prezydent za dwie działki o łącznej powierzchni ok. 8 tys m2 zszedł z ceną do 1,5 mln zł nie zmieniając pozostałych warunków czyli  tzw. pierwszą opłatę z tytułu użytkowania wieczystego gruntu w wysokości 25% ceny wylicytowanej, opłaty rocznej na poziomie 3% i zabudowy nieruchomości  hotelem z restauracją i SPA w ciągu czterech lat od nabycia działek.   

Ratusz postanowił jednak uwypuklić atut tej nieruchomości. Do ogłoszenia dodano mapkę przedstawiającą lokalizacje działek względem planowanych bulwarów wraz z portem rzecznym. Mają one być gotowe o końca listopada 2012 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę