Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Czerniawski chce być prezydentem Łomży

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Mieczysław Czerniawski będzie ubiegłą się o urząd prezydenta Łomży w listopadowych wyborach samorządowych. Zapowiedział to dziś podczas miejskiej konwencji wyborczej SLD. To właśnie ten komitet wystawia Czerniawskiego. - Robię to bo kocham Łomżę. Robię to aby otworzyć Łomżę na zewnątrz, aby nie tracić szansy – mówił Czerniawski.

Podczas konwencji zaprezentowano także kandydatów SLD w wyborach do Sejmiku w okręgu Łomża – Kolno – Grajewo, oraz „jedynki” komitetu w wyborach do Rady Miasta Łomża. Zgodnie z zapowiedziami działaczy lewicy jeszcze dziś listy kandydatów SLD do Rady Miasta Łomża zostaną złożone w Miejskiej Komisji Wyborczej.
W wyborach do Sejmiku „jedyną” na liście SLD ma być Mieczysław Czerniawski, a kandydują jeszcze także: Jan Kowalski,  Aleutyna Kołos, Anna Jakubowska, Tadeusz Trepanowski, Terasa Polecka-Gryczan, Marek Minda, Małgorzata Daniło-Gorlewicz, Robert Łada i Zenon Żyjewski.
Obecny na konwencji Krzysztof Zaremba, szef struktur SLD w województwie podlaskim, mówił że „pierwszy raz od wielu lat SLD ma szansę mieć radnego województwa z okręgu”, a „lista SLD jest w stanie zdobyć tu dwa mandaty”.

210204100642.gif
cz
śr, 20 października 2010 13:37
Data ostatniej edycji: śr, 20 października 2010 14:00:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę