Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Skrępowali sznurem i przykładali mu nóż do szyi” - napastnicy mieli 15. i 17 lat.

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Policjanci donoszą o kolejnym szokującym występku nieletnich bandytów. W sobotę dwóch nastolatków napadło na mężczyznę w jednej z podkolneńskich miejscowości. 17-nasto i 15-latkowie używając przemocy zabrali pieniądze oraz inne przedmioty. Wczoraj obaj napastnicy zostali zatrzymani.

Jak opisują policjanci dwóch młodzieńców w wieku 17 i 15 lat, w sobotę w godzinach wieczornych używając podstępu weszło do domu w jednej z podkolneńskich miejscowości. W środku w mieszkaniu był mężczyzna, którego napastnicy skrępowali sznurem i przykładali mu nóż do szyi. Następnie zabrali telefony komórkowe, pieniądze, odtwarzacz DVD oraz inne przedmioty z mieszkania. W sumie łączne straty właściciel domu wycenił na około 3000 złotych.
Napastników zatrzymano wczoraj. Młodszym zajmie się Sąd Rodzinny, starszy noc spędził w policyjnym areszcie i pozostaje do dyspozycji prokuratury.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę