Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Ale plama...

Przez blisko trzy godziny strażacy z Łomży i Nowogrodu usuwali wielką plamę oleju, która znajdowała się na drodze pomiędzy Nowogrodem a Miastkowem. Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży plama o szerokości około dwóch metrów ciągnęła się niemal kilometr.

O zagrażającej bezpieczeństwu plamie oleju na drodze strażaków wieczorem zaalarmowali policjanci. Na jezdnię wylał się prawdopodobnie olej hydrauliczny lub silnikowy z przejeżdżającej drogą dużej maszyny. Tak wielka plama oleju na drodze stanowiła ogromne zagrożenie dla innych użytkowników. Strażacy, których wezwano ok. 18.30 zmywanie śliskiej plany oleju z jezdni zakończyli dopiero  po godz. 21. W akcji brały udział dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze z KM PSP w Łomży i dwie jednostki  OSP z Nowogrodu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę