Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Oślepiło go słońce?

Młody, 22-letni, kierowca mitsubishi potrącił dziś rano przechodzącą przez ulicę Rządową starszą kobietę. Niestety mimo szybko udzielonej pomocy medycznej, kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 8. Mitsubishi jechało od strony Ronda Kościuszki w kierunku Starego Rynku. Mniej więcej w połowie długości ul. Rządowej, w miejscu gdzie nie ma wyznaczonego przejścia dla pieszych, przez jezdnię przechodziła 87-letnia kobieta. Staruszka była już na drugim pasie (szła z lewej na prawą stronę ulicy) gdy uderzył w nią samochód. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, ranna kobieta została przewieziona do szpitala, ale pomimo udzielonej pomocy zmarła.
22-letni kierowca mitsubishi był trzeźwy. Policjantom tłumaczył, że nie widział kobiety przechodzącej przez jezdnię. Prawdopodobnie mógł być oślepiony przez słońce...

cz
pon, 18 października 2010 14:21
Data ostatniej edycji: pon, 18 października 2010 14:56:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę