Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

„Solidarność” idzie do wyborów z PiS i popiera Kołakowskiego i Grzymałę

Główne zdjęcie
Henryk Piekarski

Łomżyńska „Solidarność” wybrała kandydatów, których popiera w wyścigu od władzy samorządowej. Jak czytamy w przesłanym nam oświadczeniu Rada Oddziału NSZZ „Solidarności” w Łomży udzieliła poparcia kandydatom PiS na prezydenta Łomży Lechowi Kołakowskiemu, a do Sejmiku Wiesławowi Grzymale. W tym drugim przypadku to pewne zaskoczenie, bo Grzymała jest dopiero czwarty na liście PiS w okręgu wyborczym obejmującym Łomżę i powiaty łomżyński, kolneński i grajewski.

„Udzielając jednogłośnego poparcia Kandydatom PiS w wyborach samorządowych łomżyńska „Solidarność” wyraża nadzieję na trwałą współpracę w interesie społeczności lokalnej naszego miasta i regionu”czytamy w przesłanym oświadczeniu.
Jak podkreśla Henryk Piekarski, szef łomżyńskiej „Solidarności”, poparcia udzielono realizując porozumienie jakie w sprawie tegorocznych wyborów samorządowych na szczeblu krajowym zawarły kierownictwa „Prawa i Sprawiedliwości” i NSZZ „Solidarność”. Pytany dlaczego do Sejmiku poparcia udzielono tylko jednemu kandydatowi Piekarski tłumaczy, że do związku dotarło pismo informujące o tym iż kandydatem Zarządu Miejskiego PiS do Sejmiku jest Wiesław Grzymała, więc poparcie zostało mu udzielone.
Henryk Piekarski przyznaje także, ze on sam ma znaleźć się na liście wyborczej PiS do Rady Miasta Łomża. Szef łomżyńskiej „Solidarności” ma być jedynką w okręgu wyborczym obejmującym SM Perspektywa.

210204100642.gif
cz
pon, 18 października 2010 13:32
Data ostatniej edycji: pon, 18 października 2010 16:36:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę