Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne wypadki na „61”

Dwie osoby zginęły w dwóch wypadkach jakie wczoraj wieczorem wydarzyły se na drodze krajowej nr 61. Najpierw, ok.17.40. w okolicach Kisielnicy opel astra czołowo zderzył się z audi A6 i na miejscu zginął kierowca opla. Do drugiego wypadku doszło ok. 21.20 na odcinku pomiędzy Stawiskami a Świdrami. Tu litewski Tir śmiertelnie potrącił pieszego.


Jak informują policjanci do pierwszego z wypadków na 61. doszło gdy kierowca opla jadąc w kierunku Grajewa nagle,  z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tu zderzył się  czołowo z jadącym w kierunku Łomży audi A6. Na miejscu zginął 46 letni kierowca opla, a cztery osoby jadące audi z  ogólnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Do drugiego wypadku na tej samej drodze doszło  ok. 21.20. Tir na litewskich numerach rejestracyjnych śmiertelnie potrącił pieszego, który najprawdopodobniej  szedł po niewłaściwej stronie drogi. To mężczyzna w wieku ok 40-45 lat. Jego personalia ustalają teraz policjanci.

W niedziele popołudnie doszło także do wypadku w Kolnie. Ok. 15.25 kierowca hondy civic jadąc ul. Konstytucji 3 Maja stracił panowanie and samochodem, zjechał na prawą stronę przejechał przez rów i z dużą prędkością uderzył w betonowy słup trakcji elektrycznej. 24-letni kierowca w stanie ciężkim i o trzy lata straszy pasażer trafili do szpitala.

200829104429.jpg
cz
nie, 17 października 2010 23:04
Data ostatniej edycji: pon, 18 października 2010 19:34:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę