Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczna droga do domu...

Łomżyńscy policjanci donoszą o kolejnym nastolatku, który grożąc pobiciem okradał młodszego „kolegę”. 16-latek zabrał 13-latkowi sprzęty elektroniczne o łącznej wartości około 1800 złotych. Napastnik został zatrzymany. Teraz młodociany sprawca za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Jak informuje Izabela Bialomyzy z KMP w Łomży w czwartek policjanci zatrzymali 16-letniego mieszkańca Łomży, który w sierpniu i wrześniu dokonał łącznie trzech rozboi na 13-letnim chłopcu. Nieletni sprawca grożąc przemocą zabrał mu telefon komórkowy i inne sprzęty elektroniczne o łącznej wartości około 1800 zł. Jak podkreśla Białomyzy dotychczas policjanci odzyskali skradziony telefon.

230804070022.gif
cz
nie, 17 października 2010 16:42
Data ostatniej edycji: nie, 17 października 2010 16:43:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę