Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zarząd PO wybrany

Po miesiącach przepychanek regionalne struktury Platformy Obywatelskiej mają niemal kompletne władze. W sobotę Rada Regionu wybrała Zarząd, który ma na bieżąco kierować regionalnymi strukturami partii. Jednym z czterech wiceprzewodniczących jest Maciej Borysewicz z Łomży. W zarządzie PO zasiada jeszcze jeden działacz z Łomży. Jacek Piorunek zajął miejsce „z urzędu” jako szef klubu radnych PO w sejmiku.

Swoisty paraliż we władzach regionalnej PO nastąpił w maju, gdy podczas zjazdu wybory na przewodniczącego przegrał dotychczasowy szef  Roberta Tyszkiewicz. Wybór na przewodniczącego Damiana Raczkowskiego był takim wielkim zaskoczeniem, że zjazd został przerwany... Gdy po kilku tygodniach go wznowiono by wybrać członków Rady Regionu większość miał już Tyszkiewicz i to „jego ludzie” zdominowali to ciało, które miało wybrać nowy Zarząd partii w województwie. Teraz, po trzech miesiącach „ludzie Tyszkiewicza” zdominowali 16-osobowy zarząd partii.  Wiceprzewodniczącymi zostali wiązani z były przewodniczącym: Barbara Kudrycka, Tadeusz Arłukowicz, Leszek Cieślik i Maciej Borysewicz. W skład zarządu wszedł także – jako zwykły członek – Robert Tyszkiewicz. Najbardziej bolesną porażką obecnego przewodniczącego regionalnych struktur PO Damiana Raczkowskiego, były wybory skarbnika. Dwukrotnie na to stanowisko zgłaszał on Jacka Żalka i dwukrotnie znakomita większością kandydatura ta była odrzucana, a ostatecznie wybrany w sobotę nowy zarząd PO jest bez skarbnika.

cz
nie, 17 października 2010 16:18
Data ostatniej edycji: nie, 17 października 2010 16:34:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę