Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny wypadek na 61.

Przez kilka godzin zablokowana nocą była droga nr 61. W okolicach wsi Łuby-Kiertany w gminie Miastkowo dostawczy iveco najpierw najechał na tył przyczepy rolniczej wypakowanej belami, po czym odbił się i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w niego ciężarówka przewożąca ziemniaki. Ciężko ranny kierowca iveco został zakleszczony z szoferce samochód. Aby lekarze pogotowia ratunkowego mogli mu udzielić pomocy strażacy musieli porozcinać samochód.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 21.00. Zniszczone samochody na kilka godzin całkowicie zablokowały drogę. Policja zorganizowała objazdy. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
so, 16 października 2010 10:23
Data ostatniej edycji: so, 16 października 2010 11:34:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę