Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadł z łódki...

Tragicznie zakończyła się wyprawa na ryby dla 55-letniego mieszkańca Piątnicy. Mężczyzna wypał z łódki. Niestety mimo wezwania na miejsce ratowników wędkarza nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na starorzeczu Narwi w okolicach wsi Pęza. Jeden z przebywających nad wodą mieszkańców  zauważył pustą łódkę i wystającą z wody rękę trzymająca się jej burty.  Wezwani na miejsce ratownicy ze straży pożarnej wyciągnęli mężczyznę z wody i rozpoczęli jego reanimację, którą później kontynuowali lekarze pogotowia ratunkowego. Niestety mimo wysiłków ratowników nie udało się przywróć tętna, a po pewnym czasie lekarz stwierdził zgon wędkarza.
Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku.

cz
śr, 13 października 2010 16:07
Data ostatniej edycji: śr, 13 października 2010 16:34:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę