Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wybuchowe ćwiczenia w Czerwonym Borze

Najpierw dostawczy samochód z ładunkiem wybuchowym usiłował staranować bramę więzienia, potem uchodźcy podpalili jeden z budynków, kilku więźniów zabarykadowało się w budynku warsztatów, a kilku innych uciekło zabierając zakładnika - z taką serią niebezpiecznych zdarzeń musieli zmierzyć się biorący udział w ćwiczeniach w Czerwonym Borze.

"Ćwiczenia miały sprawdzić umiejętność współdziałania straży więziennej w sytuacji zagrożenia z policją i strażą pożarną" - mówi dyrektor Zakładu karnego w Czerwonym Borze, Piotr Kondraciuk. Jak tłumaczy - dodatkowym utrudnieniem był fakt, że wszystkie te zdarzenia zaistniały niemal w tym samym czasie. "Musimy umieć ze sobą współpracować, chociaż najlepiej by było, żebyśmy nie musieli tego sprawdzać w innych okolicznościach niż ćwiczenia" - podkreśla. (akk)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę