Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów: protest pracowników fabryki okien i drzwi

Pracownicy jednej z największych firm z okolic Zambrowa, producenta okien i drzwi PCV, protestują przeciwko zbyt niskiemu wynagrodzeniu. Ich pensje, jak się dowiedzieli, mają być mniejsze ze względu na trudną sytuację finansową firmy.

Pracownicy, po otrzymaniu takich informacji, rozpoczęli protest - przyszli do pracy, a jak się zorientowali, w czym rzecz z wypłatami, poszli do domu. Zrobiło tak około 80 proc. pracowników. Uważają, że będą zarabiali zbyt mało.

Według wyliczeń osób pracujących w firmie, po wprowadzeniu proponowanych zmian ich zarobki mogą spaść nawet o połowę. Informacja o trudnościach finansowych zaniepokoiła pracowników, ponieważ w fabryce okien często pracują całe rodziny - jest to największy pracodawca w rejonie Zambrowa.

230804070022.gif
cz
so, 09 października 2010 08:20
Data ostatniej edycji: so, 09 października 2010 08:21:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę