Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Bezrobocie w górę

Wrzesień był kolejnym miesiącem w którym w Łomży rosła liczba osób bezrobotnych. Na koniec miesiąca w rejestrach miejscowego PUP widniało 5248 osób. To o ponad pół tysiąca więcej niż rok temu i o 60 więcej niż w poprzednim miesiącu. Bezrobotni z miasta Łomży stanowią 62,4% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie i na koniec września było ich 3275.

Do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży we wrześniu zgłosiło się 703 bezrobotnych, w tym 564 nie posiadało prawa do zasiłku. Wśród rejestrujących się 14 osób pracowało za granicą.
Stopa bezrobocia na obszarze działania dla PUP w Łomży na koniec września 2010r. kształtowała się na poziomie 11,9%. Dla miasta Łomży stopa bezrobocia wyniosła 13,4%, a dla Powiatu Łomżyńskiego – 10,1%. Wskaźnik obliczono na podstawie danych GUS o liczbie czynnych zawodowo ogółem (44,0 tys. osób, w tym miasto Łomża 24,4 tys., Powiat Łomżyński 19,6 tys.) dla obszaru PUP w Łomży, aktualnych na koniec sierpnia 2010 roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę