Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Grabani kandydatem ludowców na prezydenta Łomży

Główne zdjęcie
Piotr Grabani

Prawicowe Porozumienie Samorządowo-Ludowe „Wspólnota Samorządowa” to nazwa komitetu wyborczego założonego w województwie podlaskim przez Polskie Stronnictwo Ludowe i skupioną wokół Bogusław Dębski (obecnego wicemarszałek województwa) Prawicę Podlasia. Komitet ma wystawić kandydatów na prezydentów trzech dużych miast województwa. W Łomży kandydatem - z rekomendacji PSL - będzie Piotr Grabani.

Jak wyjaśnił podczas wczorajszej konferencji prasowej w Białymstoku szef wojewódzkich struktur PSL  Wojciech Dzierzgowski do sejmiku kandydaci Prawicy Podlasia i PSL będą startować z list komitetu PSL. W okręgu tak zwanym łomżyńskim (miasto Łomża, powiaty: grajewski, kolneński i łomżyński) listę otwierać będzie obecny przewodniczący sejmiku Mieczysław Bagiński.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę