Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Audi przekoziołkowało w Łomży

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jadące Aleją Piłsudskiego w Łomży audi A3 w pewnym momencie wypadło z trasy ścięło barierki oddzielające pasy ruchu i przekoziołkowało. Samochód został niemal kompletnie skasowany, ale jadącym nim dwaj młodzi mężczyźni mieli szczęście. Kierowca doznał tylko stłuczenia głowy i ogólnych potłuczeń, a pasażer wyszedł bez szwanku. Jak podają policjanci przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 20. 25-latek kierujący samochodem marki audi A3 jadąc Aleją Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej w okolicach szpitala stracił panowanie nad samochodem uderzył w krawężnik jezdni, po czym samochód skosił barierki oddzielające pasy ruchu i przekoziołkował zatrzymując się na przeciwległym pasie ruchu w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego z Rycerską. Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie jadący w audi mieli wielkie szczęście. Obrażenia jakich doznał kierowca nie zagrażają jego życiu, a 22-letniemu pasażerowi zupełnie nic się nie stało.

cz
cz, 07 października 2010 07:44
Data ostatniej edycji: cz, 07 października 2010 07:47:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę