Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Festyn „PUPILE WETY 2010”

Dnia 5 października 2010r kolejny raz uczestniczyliśmy w Festynie zorganizowanym przez Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży z okazji Dnia św. Franciszka. Mimo bardzo wietrznej . ale słonecznej pogody pięcio- i sześciolatki pomaszerowały na Festyn, niosąc 5 kg karmy dla psów, którą szkoła przekaże podopiecznym Łomżyńskiego schroniska dla zwierząt. Na festynie obejrzeliśmy wiele atrakcji między innymi pokazy jazdy Ułanów, wystawę psów, zabawy z wykorzystaniem zorby – kuli sferycznej. Udało nam się spotkać z Prezydentem Miasta Łomża Jerzym Brzeziński i Zastępcą Prezydenta Krzysztofem Choińskim. W drodze powrotnej zauroczeni pięknem Parku Jakuba Wagi, zbieraliśmy kasztany, żołędzie, wielobarwne liście. Mimo zmęczenia wróciliśmy radośni na pyszny przedszkolny obiadek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 06 października 2010 23:59
Data ostatniej edycji: cz, 07 października 2010 23:27:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę