Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Prawie najlepsi w kraju

Prokuratury okręgu łomżyńskiego (powiaty dawnego województwa łomżyńskiego) wypadają najlepiej, lub są w ścisłej czołówce, rankingu polskich prokuratur – mówi Henryk Żochowski. Prokurator Okręgowy w Łomży wrócił z narady prokuratorów okręgowych i apelacyjnych w Popowie, gdzie m.in. podsumowano działania prokuratur za pierwsze półrocze 2010 roku.

Łomżyńscy prokuratorzy ciężko pracują -  każdy prowadził średnio 24,8 spraw – to jeden z najwyższych współczynników w kraju, ale i szybko - szybkość rozpatrywania spraw daje im 3 miesiące. Przy tym prokuratorzy osiągają jedne z najwyższych w Polsce wskaźników efektywność – 54,9% i jeden z najniższych wskaźników spraw umorzonych. W pierwszym półroczu nie odnotowano też uniewinnień w stosunku do osób tymczasowo aresztowanych – było ich 49, a skuteczność wnoszonych apelacji od wyroków sądów pierwszej instancji wyniosła aż 78,1%.  Poza tym w Łomży jest też najwięcej w kraju przypadków  obejmowania podejrzanych poręczeniami majątkowymi. Stosowano je wobec 22% podejrzanych.

cz
wt, 05 października 2010 15:50
Data ostatniej edycji: śr, 06 października 2010 06:44:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę