Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Czerniawski „prawie pewny” kandydat na prezydenta Łomży.

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Były poseł SLD Mieczysław Czerniawski jest „prawie pewnym” kandydatem lewicy na prezydenta Łomży. Tak oznajmiono podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Białymstoku podczas której lewica ujawniła swoich czołowych kandydatów do sejmiku. Czerniawski ma być ich „jedynką” w okręgu łomżyńskim obejmującym Łomżę i powiaty łomżyński, kolneński i grajewski.

Jak relacjonuje Polskie Radio Białystok Czerniawski został też przedstawiony na konferencji prasowej jako „prawie pewny” kandydat na prezydenta Łomży. Sam były poseł mówi jednak, że ostatecznej decyzji nie podjął.
- Jeszcze muszę parę rzeczy przemyśleć, skonsultować. Dla mnie to nie jest decyzja taka, jakbym miał 30 lat i po raz pierwszy startował w wyborach, czy też nie jest taka, jak dla innych, którzy za wszelką cenę chcą być prezydentami” - tłumaczył na konferencji Czerniawski.

cz
wt, 05 października 2010 14:30
Data ostatniej edycji: śr, 06 października 2010 14:05:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę