sobota, 23 marca 2019 napisz DONOS@

Czerniawski „prawie pewny” kandydat na prezydenta Łomży.

Były poseł SLD Mieczysław Czerniawski jest „prawie pewnym” kandydatem lewicy na prezydenta Łomży. Tak oznajmiono podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Białymstoku podczas której lewica ujawniła swoich czołowych kandydatów do sejmiku. Czerniawski ma być ich „jedynką” w okręgu łomżyńskim obejmującym Łomżę i powiaty łomżyński, kolneński i grajewski.

Mieczysław Czerniawski
Mieczysław Czerniawski

Jak relacjonuje Polskie Radio Białystok Czerniawski został też przedstawiony na konferencji prasowej jako „prawie pewny” kandydat na prezydenta Łomży. Sam były poseł mówi jednak, że ostatecznej decyzji nie podjął.
- Jeszcze muszę parę rzeczy przemyśleć, skonsultować. Dla mnie to nie jest decyzja taka, jakbym miał 30 lat i po raz pierwszy startował w wyborach, czy też nie jest taka, jak dla innych, którzy za wszelką cenę chcą być prezydentami” - tłumaczył na konferencji Czerniawski.

cz
wt, 05 października 2010 14:30
Data ostatniej edycji: śr, 06 października 2010 14:05:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę