Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

(Nie)bezpieczne drogi

Kierowca busa ze złamaną nogą i obojczykiem trafił do szpitala, pod tym gdy jego samochód uderzył w tył beczkowozu ciągniętego przez traktor. Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godziną 16.00 na krajowej 61 między Szczuczynem i Obrytkami.

Busem wypakowanym owocami i warzywami jechał 33-letni Łotysz. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego uderzył w tył jadącego przed nim beczkowozu ciągniętego przez traktor. Na skutek zderzenia kierowca dostawczego mercedesa ze złamaną nogą i obojczykiem trafił do szpitala.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę