Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Złodzieje szli przez miasto...

Pięć uszkodzonych samochodów i cztery skradzione radia to efekt „pracy” złodziei samochodowych w Łomży nocą z piątku na sobotę. Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży nieznani dotychczas sprawcy wybijali szyby w samochodach i wyciągali pozostawiane tam radia. Łączne starty poszkodowani oszacowali na około 2 000 zł.

Złodzieje „zaatakowali” samochody zaparkowane na osiedlu Konstytucji 3 Maja, przy ulicach Staffa, Polowej i Sadowej. Wszędzie działali w ten sam sposób – wybijając szybę dostawali się do  środka samochodu skąd zabierali znajdujące się tam radia. Okradli dwa volkswageny, mercedesa i toyotę. Złodzieje wybili tez szybę w oplu, ale najprawdopodobniej wystraszył  ich alarm samochodowy bo akurat z tego samochodu radia nie zdążyli zabrać.
Izabela Białomyzy podaje, że policjanci poszukują sprawców i proszą właścicieli aut, aby dla własnego bezpieczeństwa nie pozostawiali na noc w samochodach żadnych cenniejszych przedmiotów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę