Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Medale zapaśników

Z czterema medalami wrócili zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” Łomża z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w zapasach styl wolny, które odbyły się w sobotę 2 października w Koronowie woj. kujawsko – pomorskie. Na starcie stanęło 140 zawodników z 25 klubów. Łomżyńska drużyna w punktacji drużynowej została sklasyfikowana na 3 pozycji zdobywając 13 punktów, które są zaliczane do Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Srebrne medale w swoich kategoriach wagowych zdobyli: 38 kg – Kamil Górski, 59 kg – Piotr Sawicki, 66 kg – Marek Sawicki, natomiast medal brązowy w kat. do 66 kg zdobył Łukasz Baranowski. Ponadto punkty zdobyli:  w kat 73 kg Dawid Markiewicz i Patryk Pruszkowski oraz do 100 kg Marcin Szymański. Wszyscy zawodnicy są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży i trenują pod okiem Karola Łebkowskiego i Andrzeja Lutrzykowskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę