Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czyżew: zbuntowani rodzice i jeden uczeń w klasie

Pusta klasa a w niej tylko jeden uczeń. Rodzice uczniów jednej z klas Szkoły Podstawowej w Czyżewie nie puścili dzisiaj dzieci do szkoły. Protestują w ten sposób przeciwko bezradności urzędników. Jak mówią rodzice, w klasie, do której chodzą ich dzieci, jeden z uczniów zachowuje się bardzo agresywnie i zagraża pozostałym, a od dwóch lat nikt nie potrafi im pomóc.

Dlatego zdecydowali, że ich dzieci nie będą chodziły do szkoły do czasu, kiedy nie będą bezpieczne, ponieważ nie wierzą w szybkie rozwiązanie problemu.

Dlatego na poniedziałek rodzice (04.10) zapowiedzieli pikietę przed szkołą. Opiekunowie agresywnego dziecka uważają, że zachowanie ich syna jest spowodowane nieodpowiednią opieką nauczycieli i postawą innych uczniów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę