Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pfleiderer Grajewo ma już pół miliarda przychodów

Do końca września przychody produkującego płyty wiórowe grajewskiego zakładu Pfleiderer sięgnęły niemal pół miliarda złotych. W tym samym czasie zysk netto przedsiębiorstwa wyniósł już ponad 66 milionów złotych. To o 1/3 więcej niż wynosił po trzech kwartałach ubiegłego roku. Pfleiderer Grajewo jest obecnie jednym z największych i najnowocześniejszych producentów płyt meblowych oraz oklein w kraju.


Tylko w trzecim kwartale tego roku sprzedał ich za niemal 150 milionów złotych, a jego zysk netto w tym czasie wyniósł niemal 20 milionów złotych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę