Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Miał 44 lata...

Główne zdjęcie
Dariusz Gałczyk

Konferansjer, gawędziarz, muzyk, tekściarz, klaun i dziennikarz... Dariusz Gałczyk nie żyje. Zmarł tragicznie dzisiejszej nocy. Miał 44 lata. „Mam parę latek na karku, Na koncie nic oprócz zer, Mam stare buty i spodnie, Kapelusz osłania łeb, Mam niespełnione marzenia, Przyjaciół niewielu też, I niby wszystko w porządku (…)” - to fragment piosenki pt. Chcę mieć , którą napisał dla łomżyńskiego zespołu Holy Water.

Mieszkańcy Łomży mogą go kojarzyć jako harmonijkarza.  Na tym, a właściwie na kilku harmonijkach ustnych był w stanie zagrać wszystko. Współpracował z wieloma zespołami z regionu m.in. z Polityką.
Dariusz Gałczyk prowadził też większość imprez jakie odbywały się w mieście. Był konferansjerem np. na Gościńcu Łomżyńskim, oraz zapowiadał zespoły i kabarety występujące podczas wieczorów kabaretowych organizowanych w wakacje na Starym Rynku.

210204100642.gif
Foto: Dariusz Gałczyk
Foto: 29 kwietnia 2008r.
Foto: Dariusz Gałczyk podczas Wieczorów Kabaretowych 3 września 2010r.
Foto: Dariusz Gałczyk wspólnie z Ewą Zawłocką prowadzili Gościniec Łomżyński 31 lipca 2010r.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę