Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wydatki niewygasłe... nierealizowane

Niemal 13 milionów złotych wynosiły tzw. wydatki niewygasłe miasta Łomży za 2008 rok i prawie 9 mln zł za 2009 rok. To przede wszystkim zapisane w budżecie i niezrealizowane na czas zadania inwestycyjne. I choć zgodnie z odpowiednimi uchwałami Rady Miasta zadania te powinny być realizowane za zwyczaj do połowy kolejnego roku budżetowego okazuje się, że tak nie jest.

Z przygotowanej przez prezydenta Łomży informacji na dzisiejszą sesję Rady Miasta wynika, że z ponad 12 mln zł inwestycyjnych wydatków niewygasłych za 2008 rok przez cały 2009 rok ratuszowi udało się zrealizować je jedynie w 57%.
Z wydatkami niewygasłymi za 2009 rok jest trochę lepiej. Do końca pierwszego półrocza 2010 roku został zrealizowano je „już” w ponad 70%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę