Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

„Herkules” na podium

Trzykrotnie na podium stawali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” Łomża, którzy w sobotę w Rynie uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach styl klasyczny. Podopieczni Karola Łebkowskiego i Andrzeja Lutrzykowskiego zajęli drużynowo czwarte miejsce z gronie 23 zespołów z województw: mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego, kujawsko – pomorskiego i podlaskiego.

Najlepiej z łomżan wypadł Marcin Szymański, który w wadzie 100kg zajął drugie miejsce. Na trzecim miejscu podium stawali Kamil Górski ( kat. wagowa do 38 kg) i Piotr Sawicki (66 kg).
W zawodach wystartowali jeszcze Dawid Markiewicz (73 kg), który zajął piąte miejsce i Patryk Pruszkowski, który był siódmy.
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” w sumie zdobyli 9 punktów, co w klasyfikacji drużynowej dało im, czwarte miejsce.

Zawody rozgrywane były w ramach Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a na matach stanęło w sumie 153 zawodników.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę