Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Zambrowem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jedna osoba nie żyje po wypadku do jakiego doszło ok godz. 10.30 w okolicach Starego Laskowca na trasie Zambrów - Wysokie Mazowieckie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy VW golf jadący od strony Zambrowa na łuku drogi wpadł w poślizg, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie bokiem uderzył w jadący w kierunku Zambrowa samochód dostawczy. Siła uderzenia była tak wielka, że golf rozpadł się na dwie części, a jego 34-letni kierowca zginął na miejscu.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jak podaje mł. asp. Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie, w zdarzeniu uczestniczył jeszcze tir, który jechał za dostawczym fiatem ducato. Obydwa samochody po zderzeniu znalazły się w rowie, ale ich kierowcom na szczęście nic się nie stało.

Droga krajowa nr 66 na odcinku Zambrów - Laskowiec byłą zablokowana przez trzy godziny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę