Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Zajęcia terenowe z okazji Dnia Lasu, Zadrzewień i Ptaków

 

Dyrekcja Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi zaprasza wszystkie Szkoły Podstawowe do uczestnictwa w zajęciach terenowych w miesiącu wrześniu i październiku  zorganizowanych z okazji Dnia Lasu, Zadrzewień i Ptaków.

         Zajęcia prowadzone będą na ścieżkach edukacyjnych rezerwatu Kalinowo. Tematem spotkań jest piętrowość lasu połączona z rozpoznawaniem pospolitych gatunków drzew i krzewów, oraz miejsc gniazdowania ptaków. Po wycieczce proponujemy ognisko połączone  z grami i zabawami przyrodniczymi.     

        Głównym celem zajęć jest przybliżenie dzieciom tematyki leśnej, uwrażliwienie na piękno przyrody, uświadomienie zasad zachowania w lesie. Uczniowie poznają gatunki drzew i krzewów, jakie występują w rezerwacie Kalinowo oraz gniazdujące tam ptaki.

        Tego typu spotkania, polegające na połączeniu wiedzy teoretycznej z wyjściem

w teren są doskonałą formą nauki i uzupełnieniem tematów przyrodniczych poruszanych  na lekcjach w szkole.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach.

 

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 86 219 21 75


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę