Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Rogienicami

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki przed wieczorem wydarzył się okolicach miejscowości Rogienice na drodze nr 63 Łomża – Kolno. Toyota avensis zjechała z drogi, wpadła do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo.

Do wypadku doszło kilka minut przed godz. 17. Jak podają policjanci prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie przez 35-letniego kierowcę prędkości samochodu do warunków na drodze. Ranni, przede wszystkim z połamanymi nogami, zostali przewiezieni do szpitala w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę