Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

ŁKS potwierdza dominację, przełamanie Perspektywy

Oba łomżyńskie kluby mogą zaliczyć ostatnią kolejkę IV ligi do udanych. ŁKS rozgromił wicelidera z Suraża 7:0, a Perspektywa zdobyła jakże cenny punkt na boisku czwartego w tabeli Gryfa Gródek.

Gracze Łomżyńskiego Klubu Sportowego podeszli do tego meczu mocno zmobilizowani. Chcieli udowodnić i sobie i rywalom, że przerastają swoimi umiejętnościami ten poziom rozgrywek. Od początku spotkania narzucili duże tempo raz po raz stwarzając sobie sytuacje do zdobycia bramek. W pierwszej połowie trzykrotnie ta sztuka łomżanom się udała. Na listę strzelców wpisali się kolejno Michał Hryszko, Mateusz Laskowski i ponownie Hryszko.

Od początku drugiej połowy częściej przy piłce byli gracze gości. Jednak to łomżanie stwarzali groźniejsze sytuacje pod bramką rywali. I w 63. minucie Kolumbijczyk Arteaga dołożył kolejnego gola. Było to jego premierowe trafienie w barwach ŁKS-u.
Ostatnie 10 minut to koncert gry łomżan. W tym czasie aż trzykrotnie pokonywali bramkarza rywali (kolejno Charyło, Hryszko i Szymański), chociaż tych goli mogło być jeszcze więcej.
Po tym zwycięstwie łomżanie umocnili się na pozycji lidera. Mają 4 punkty przewagi nad drugimi w tabeli drużynami Hetmana Tykocin i Znicza Suraż.

Na drugim biegunie tabeli znajdują się gracze Perspektywy. Podopieczni trenera Hieronima Łady w końcu zdołali zdobyć punkt. Mając za rywala zespół z czołówki, Gryf Gródek, Osiedlowi stanęli na wysokości zadania. Remis 1:1 na trudnym terenie to niewątpliwy sukces beniaminka. Niestety inne drużyny z dołu tabeli IV ligi wygrały swoje mecze i do 15. miejsca, które zajmuje Rudnia Zabłudów łomżanie tracą już 4 punkty.

Okazja do podreperowania dorobku punktowego gracze Perspektywy  będą mieli już w
przyszłą niedzielę kiedy to podejmą na stadionie miejskim w Łomży przeżywający lekki kryzys zespół Włókniarza Białystok.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę