Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Biuro europosła w Łomży

Główne zdjęcie
Europoseł Krzysztof Lisek i poseł Jacek Żalek

Krzysztof Lisek, poseł do Parlamentu Europejskiego, otworzył swoje biuro w Łomży. Mieści się ono w kamienicy przy Alei Legionów 27 i jest wspólne z biurem posła na Sejm Jacka Żalka. Obaj parlamentarzyści są członkami Platformy Obywatelskiej. - Jestem w Łomży pierwszy raz w życiu – przyznawał Lisek przecinając biało-czerwoną wstęgę. - Mam nadzieję, że biuro to będzie miejscem spotkań działaczy Platformy, ale będzie także miejscem w którym będzie można skontaktować się pośrednio z nami – dodawał.

Podczas wizyty w Łomży Krzysztof Lisek zachęcał lokalnych działaczy PO do większego zaangażowania się w samorządową kampanię wyborczą. Zapowiedział, że w walce nie zostaną pozostawieni bez wsparcia.  
- Rozmawiałem z Jerzym Buzkiem przewodniczącym Parlamentu Europejskiego i Januszem Lewandowskim komisarzem ds. budżetu w Komisji Europejskiej, o tym żeby w trakcie kampanii  wyborczej odwiedzili województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie. Obiecali że przyjadą – mówił Lisek, dodając, że na razie co prawda planu wizyty nie ma, ale chciałby aby nie ograniczyła się ona tylko do dwóch głównych miasta – Białegostoku i Olsztyna. - Zrobię wszystko aby, jeśli nie obaj, to któryś z nich przyjechał do Łomży – mówił. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę