Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Echo złożyło wniosek w sprawie Galerii „Veneda”

Główne zdjęcie
Tak miałaby wyglądać łomżyńska Galeria Veneda

W łomżyńskim ratuszu zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację Centrum Handlowego „Galeria Veneda”. To pierwszy z serii dokument wymagany do uzyskania przez inwestora pozwolenia na budowę. Obiekt o powierzchni całkowitej ok. 40 000 m2 przewidywany jest do realizacji przy u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego.

Budowa tak dużego centrum handlowego, zgodnie z przepisami prawa, może potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko i wymaga uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na jego realizację. I teraz kielecki developer Echo Investmet, właściciel gruntu na którym ma stanąć galeria, wystąpił z wnioskiem do prezydenta Łomży aby uzyskać taką decyzję. Ma ona określać środowiskowe warunki przy których możliwa będzie budowag galerii.

Przypomnijmy zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapowiedziami faktyczne prace budowlane miałby rozpocząć się wiosną 2011 roku,. a Galeria Veneda pierwszych klientów miałaby zaprosić pod koniec 2012 roku.

***
Druga galeria, która miałaby być budowana na Bawełnie już dawno przeszła całą procedurę i jeszcze w grudniu ubiegłego roku uzyskała pozwolenie na budowę. Do tej pory jednak prace budowlane nie ruszyły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę