Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spłonął w mieszkaniu

Zwłoki 52-letniego mężczyzny znaleźli strażacy, którzy nocą gasili pożar w jednym z mieszkań w Grajewie. Jak podają strażacy po wejściu do mieszkania stwierdzono, że palą się duże ilości nagromadzonych tu odpadów komunalnych. W trakcie działań gaśniczych znaleziono martwego mężczyznę.

Strażacy wezwanie o pożarze w jednym z mieszkań na osiedlu Broniewskiego, odebrali około 1.30 w nocy. Niestety mimo szybkiej interwencji ratowników śpiącego w mieszkaniu 52-latka nie udało się uratować.

W akcji gaśniczej brało udział 11 strażaków, a na miejscu byli także policjanci i załogi pogotowia ratunkowego. Strażacy podają, że straty materialne spowodowane pożarem oszacowano wstępnie na 40 tys zł.

Ustalane są przyczyny śmierci mężczyzny i wyjaśniane okoliczności w jakich powstał pożar.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę