Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Pies wytropił łupy

Główne zdjęcie
Złodziej po wybiciu szyby dostał się do środka sklepu. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Krótko złodzieje cieszyli się łupami m.in. papierosami i alkoholem, zabranymi ze sklepu w Rajgrodzie. Po zgłoszeniu nocnej kradzieży, policyjny pies, który nad ranem pojawił się w miejscu włamania, podjął trop i bardzo szybko doprowadził swojego przewodnika pod drzwi domu w którym znajdowały się łupy.

Jak podaje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, właściciel domu w Rajgrodzie, przed drzwiami którego zatrzymał się pies, był zaskoczony wizytą policjantów. Oprócz niego w kuchni przebywał jeszcze jeden mężczyzna, i pochodzące z kradzieży papierosy, alkohol oraz inne artykuły spożywcze. 32 i 48-latek zostali zatrzymani i za kradzież z włamaniem mają odpowiadać przed sądem.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę