Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Pierwsze Komitety zarejestrowane

Komisarz Wyborczy w Łomży, sędzia Eugeniusz Dąbrowski, zarejestrował pierwsze pięć komitetów wyborczych, które chcą zgłaszać kandydatów w listopadowych wyborach samorządowych. Przedstawiciele tych komitetów zgłoszenia do Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Łomży, gdzie znajduje się siedziba Komisarza, przynieśli już wczoraj.

Zarejestrowane komitety to Komitet Wyborczy Wyborców (KWW) „Razem” z Zambrowa, KWW „Nasza Gmina – Wspólny Dom – Razem” z Łomży, KWW „Porozumienie Samorządowe” z Kolna, KWW „Bieńczyk” z Piątnicy i KWW „Mała Ojczyzna” ze Stawisk. Większość tych komitetów chce zgłaszać kandydatów na terenie całego województwa podlaskiego. Jedynie KWW „Bieńczyk”  i KWW „Nasza Gmina – Wspólny Dom – Razem” zadeklarowało chęć zgłaszania kandydatów na terenie jednej gminy. Pierwszy z nich w Piątnicy, drugi w Śniadowie.

Dodajmy, że zgodnie z kalendarzem wyborczym, komitety wyborcze mają czas na zawiadomienie komisarzy wyborczych o swoim utworzeniu do 2 października, ale w związku, że to sobota - termin na składanie zawiadomień został przesunięty do poniedziałku - 4 października.
W Łomży zawiadomienia przyjmowane są w każdy dzień roboczy w godz. 7.30 – 15.30, a także w sobotę 2 października będą przyjmowane w godz. 9-13.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę