Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Samorządowcy zapłacą za autobusy?

Kilkanaście planowych kursów autobusów łomżyńskiego PKS-u może wypaść z rozkładu jazdy. O planach kierownictwo państwowej spółki poinformowało właśnie okolicznych samorządowców proponując im jednocześnie, że autobusy zostaną, ale pod warunkiem, że samorządy dopłacą do nierentownych kursów.

Zgodnie z pismem, którego kopię otrzymaliśmy, łomżyński PKS poinformował, że nosi się z zamiarem zawieszenia czterech kursów (Łomża – Zambrów o godz. 5.10 i powrotny o 5.50, oraz Łomża – Zambrów – Białystok o godz. 6.50 i powrotny o godz. 16.20), oraz ograniczenia wykonywania ośmiu kolejnych (Łomża – Śniadowo godz. 7.00 i 14.00, oraz powrotnych 8.00 i 14.50., Łomża – Ostrołęka godz. 9.00 i 10.25, i powrotnych 11.20 i 12.50.)
PKS chce aby samorządy, których mieszkańcy korzystają z komunikacji dopłacały do od kilkudziesięciu groszy do nawet dwóch złotych do każdego kilometra trasy.

"Prośby" o dopłacenie otrzymały samorządy Śniadowa, Zambrowa i Miastkowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę