Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pełnomocnicy PO już są...

Damian Raczkowski, szef Regionu Podlaskiego PO, powołał powiatowych pełnomocników wyborczych. To właśnie ich zadaniem jest zorganizowanie akcji zbierania podpisów pod listami kandydatów na radnych oraz rejestracja listy kandydatów do rady powiatu, ale dopiero na podstawie pełnomocnictwa od Krajowego Pełnomocnika Wyborczego.

W powiecie grajewskim pełnomocnikiem PO został Bronisław Chełmiński, w kolneńskim Marek Samul, w powiecie łomżyńskim Zdzisław Kopańczyk, w wysokomazowieckim Daria Sapińska, w
zambrowskim Ryszard Kozłowski, a w mieście Łomży Maciej Borysewicz..

Przypomnijmy zgodnie z kalendarzem wyborczym zgłaszanie terytorialnym komisjom wyborczym list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, powiatów, sejmików województw będzie możliwe do 22 października do północy, a kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów do 27 października do północy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę