Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ugrzązł w bagnie, pomoc przyszła w porę

Blisko dwie i pół godziny grajewscy policjanci szukali 52-latka, który zaginął podczas spaceru w lesie. Okazało się, że mężczyzna wpadł w bagno. Gdy odnaleźli go policjanci tkwił do pasa w bagnie, był wyziębiony i nie miał już siły się ruszać.

Do zdarzenia doszło w piątek. Jak podają policjanci około godziny 20.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację, że 52- letni mieszkaniec Warszawy wypoczywający w jednym z ośrodków w Rajgrodzie, wyszedł na spacer do lasu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zakwaterowania. Rozpoczęły się poszukiwania, do których oprócz policjantów i psa tropiącego włączyli się także strażacy. Akcja była utrudniona, gdyż las w którym zgubił się mężczyzna był miejscami podmokły i zabagniony. Jednak w pewnym momencie pies podjął trop w kierunku bagien. Chwilę później jeden z policjantów nawiązał bezpośredni kontakt z zaginionym. Mundurowi natychmiast ruszyli w kierunku skąd dochodził głos. Kiedy dotarli na miejsce zobaczyli mężczyznę, który tkwił do pasa w bagnie. 52-latek był wyziębiony i nie miał już siły się ruszać. Policjanci szybko wyciągnęli go z grzęzawiska. Na szczęście tym razem poszukiwania zakończyły się sukcesem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę