Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

„Kukurydziani” złodzieje...

Na trzy tysiące złotych oszacował rolnik starty jakie poniósł w polu kukurydzy... „Szkodnikami” nie były dzikie zwierzęta, a trzech nastolatków. Jak podaje straty podkomisarz Sławomir Dąbrowski trzech nastolatków (12, 13 i 16 lat), z należącego do rolnika pola, skradło ok. 50 kg kukurydzianych kolb.

Kradzież miało miejsce w sobotę w jednej z podpiątnickich wsi. Policjanci zatrzymali sprawców,  odzyskali skradziony łup i oddali go prawowitemu właścicielowi. Kukurydziani złodzieje po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu, ale jak podaje policjant na tym sprawa się nie skończy. Ze swojego występku będą musieli wytłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę