Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

"Bo przedszkole uczy, bawi nas..."

Po wakacyjnej przerwie nasze przedszkole znów tętni życiem. Pierwsze dni szczególnie dla dzieci nowych były trudne, ciężko było rozstać się z mamą, tatą. Łezki w oczach mieli i dzieci, i rodzice. Jednak te smutasy poszły już w kąt. Każdego ranka przedszkolaki śmiało drepczą do przedszkola, jeszcze tylko zdjęcie kurteczki, włożenie kapci i zabawa wspólnie z kolegami pod ciepłym okiem pani. A w zabawie z panią można odkrywać cały świat. Zapraszamy do naszej Fotogalerii.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 20 września 2010 09:19
Data ostatniej edycji: pon, 20 września 2010 10:48:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę