Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Utonęła w Narwi

Ciało około 55-letniej kobiety wyłowiono w sobotę rano z Narwi w miejscowości Ruś w gminie Wizna.. Na razie nie wiadomo kim jest kobieta. Prawdopodobną przyczyną zgonu było utonięcie.

Ciało kobiety unoszące się na wodzie zauważył wędkarz, który w sobotni poranek łowi w Narwi ryby. Topielca z wody na brzeg wyciągnęli wezwani na miejsce strażacy. Obecny na miejscu lekarz  wskazał, że prawdopodobną przyczyną zgonu kobiety było utonięcie. Łomżyńscy policjanci ustalają tożsamość kobiety oraz wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę