Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Czwartek w łomżyńskiej straży

Główne zdjęcie
Fot. Karol

Zwalone na drogę drzewo, tir który uszkodził trzy osobówki, płonący samochód pod Kauflandem i zalana piwnica domu w Wiźnie - to czwartkowe zdarzenia w których interweniowali strażacy z Łomży i regionu. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

Fot. Karol
Fot. Karol

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy samochodów osobowych, które zostały uszkodzone przez litewskiego tira w Marianowie. Jak poinformował dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, tir uderzył w tył pojazdów, skręcających do szkoły w Marianowie. Uszkodzone zostały seat, volkswagen golf i  renault,a utrudnienia w ruchu trwały około godziny.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło także w Łomży. Na parkingu pod marketem Kaufland przy ul. Zawadzkiej zapalił się fiat uno. Na szczęście właściciel samochodu uporał się z ogniem nim na miejsce dotarli strażacy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę