Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadki pod Łomżą

Dwa wypadki wydarzyły się w środowe popołudnie w okolicach Łomży. Najpierw, ok. Godz. 13.30, w okolicach wsi Zabawka w gm. Piątnica zderzyły się opel astra i daewoo lanos. Jeden z samochodów po uderzeniu przewrócił się na bok. Do drugiego wypadku doszło tuż przed godz. 16.00 w okolicach Szczepankowa. Tu czołowo zderzyły się opel astra i vw golf.

Sprawcą tego wypadku był kierowca audi, który wycofując z własnej posesji nie wyjechał wprost pod opla, który chcąc uniknąć zderzenia z nim zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie strony czołowo zderzył się z golfem. Po wypadku tym do szpitala trafił ranny kierowca opla, który doznał urazu kręgosłupa i ogólnych potłuczeń.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę