Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Już wszystko wiadomo... Wybory 21 listopada

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Premier Donald Tusk podał datę wyborów samorządowych. Pierwsza tura wyborów odbędzie się 21 listopada, ewentualna druga tura 5 grudnia. Tylko w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego do obsadzenia w tych wyborach będzie około 190 miejsc w radach, i na fotelach wójtów, burmistrzów i prezydenta Łomży.

Wybory nowych władz w samorządach są konieczne bo, 12 listopada 2010 roku - upłynie piąta kadencja rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
Decyzja premiera oznacza to, że do 2 października trzeba przekazać zawiadomienie komisarzowi wyborczemu o utworzeniu komitetu wyborczego oraz o zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych. Listy kandydatów na radnych będzie można zgłaszać do 22 października, a do 27 października – na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę