Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podlascy powodzianie

Poruszeni stratami, jakie spowodowała powódź na południu Polski, nie zwróciliśmy uwagi na to, że wysoka woda wyrządziła szkody także w naszym województwie. Z danych opublikowanych właśnie przez Ministerstwo Rolnictwa wynika, że wysoka woda wyrządziła szkody w ponad 1.7 podlaskich gospodarstw. I to nie w całym województwie, a zaledwie w 10 gminach, z których dane już dotarły do centrali w Warszawie.

Wśród zgłoszonych terenów nie ma np. wsi z gminy Rajgród. Na niektóre łąki nadal nie można wjechać. Rolnicy żalą się, że nie mają gdzie paść krów, wielu nie zbierze też plonów.

Minister Rolnictwa zapowiada kolejne formy pomocy dla poszkodowanych przez wodę, ale wiadomo, że na pewno nie starczy dla wszystkich.

Kolejka jest długa i stale rośnie, ponieważ większość gmin cały czas jeszcze zbiera dane i szacuje straty.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę