Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca tira zepchnął audi do rowu...

Do kolejnego, na szczęście tylko groźnie wyglądającego, wypadku doszło na drodze krajowej nr 61. W okolicach Bud Czarnockich tir na rosyjskich numerach rejestracyjnych zepchnął do rowu osobowe audi, które dachowało. Na szczęście skończyło się tylko na zniszczonym samochodzie. Dwie osoby, które jechały w audi z wypadku wyszły bez większych obrażeń. Okazało się, że kierowca tira był pijany. Miał około 2 promile alkoholu.

Do wypadku doszło około godziny 22. Kierowca ciężarowej scanii – 47-letni Białorusin - najechał na tył audi i zepchnął osobówkę do przydrożnego rowu, gdzie przewróciła się na dach. Dwie osoby, które jechały w audi z wypadku wyszły bez większych obrażeń. Co prawda karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Łomży, ale niedługo po tym zostali wypisani do domu.

Tymczasem droga krajowa nr 8 jest zablokowana w okolicach wsi Krajewo Korytki na odcinku pomiędzy Zambrowem a Ostrowią Mazowiecką. Około 6.30 doszło tu do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mazdy i passata. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, przy czym - jak podają policjanci - stan kierowcy mazdy jest bardzo ciężki. Policjanci zorganizowali objazdy przez Łomżę i Jeżewo. Droga ma być zablokowana co najmniej do godziny 8.30.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę