Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zwycięstwo na inaugurację I ligi

W pierwszym swoim meczu w nowym sezonie tenisistki stołowe AZS-u PWSIP Wałkuscy Łomża nie dały szans swoim rywalkom. W Luboniu pokonały miejscowy LKTS 8:2 i podobnie jak trzy inne ekipy z dorobkiem 2 punktów są na czele tabeli.

Akademiczki przystąpiły do tego meczu w zmienionym składzie w porównaniu do ubiegłego sezonu. Z zespołem rozstała się Kamila Świniarska, która w tym sezonie będzie bronić barw Ósemki Białystok. Na jej miejsce ściągnięto mającą za sobą występy w Ekstraklasie Dominikę Dąbrowska, która poprzednią rundę spędziła grając w II-ligowym zespole z Łysysch.

Trudno jeszcze jednoznacznie stwierdzić czy zmiany w składzie wyjdą zespołowi na dobre, ale w spotkaniu z LKTS-em nowa zawodniczka spsiała się na miarę oczekiwań. Grając na drugim stole zdobyła komplet punktów w singlu i wspólnie z Moniką Narolewską w deblu.
Na "jedynce" wystąpiły już tradycyjnie Ren Bingran oraz Weronika Łuba i Karolina Gołąbiewska. "Żanka" zagrała na swoim normalnym, wysokim poziomie dając drużynie dwa punkty w grze pojedynczej. Także Łuba bez kłopotów poradziła sobie z reprezentantką gospodarzy. Jedynie najmniej grającej w ubiegłym sezonie Gołąbiewskiej nie udało się pokonać liderki LKTS-u, Anity Jaworskiej, co jednak nie wpłynęło zbytnio na końcowy rezultat tego meczu.

W następnej kolejce łomżanki zainaugurują sezon we własnej hali, a przeciwnikiem będzie silna ekipa MRKS-u Gdańsk. Mecz odbędzie się 25 września o godz. 16.00 w hali im. Olimpijczyków Polskich.

LKTS LUBANTA Luboń - KU AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża 2:8
Anita Jaworska - Bingran Ren 1:3
Małgorzata Derlich - Weronika Łuba 1:3
Anita Jaworska - Karolina Gołąbiewska 3:1
Małgorzata Derlich - Bingran Ren 0:3
Joanna Drygas - Monika Narolewska 0:3
Aleksandra Bucher - Dominika Dąbrowska 0:3
Joanna Drygas - Dominika Dąbrowska 1:3
Aleksandra Bucher - Monika Narolewska 0:3
Jaworska / Derlich - Gołąbiewska / Bingran 3:1
Drygas / Bucher - Dąbrowska / Łuba 0:3


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę