Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Renty dla co drugiego

Ogromnym zainteresowaniem rolników cieszył się nabór wniosków o przyznanie „Rent strukturalnych”. Wnioski były przyjmowane przez Biura Powiatowe ARiMR do piątku, ale już pod wcześniej złożone wnioski znacznie przekroczyły limit środków przewidzianych na to działanie. Z szacunków Agencji wynikało, że pieniędzy wystarczy na renty strukturalne dla ponad 6 tysięcy rolników, tymczasem już do czwartku rolnicy złożyli w sumie blisko 10,5 tys wniosków.

Agencja przypomina, że kolejność złożenia wniosków o przyznanie renty strukturalnej w tegorocznym  naborze nie ma żadnego znaczenia. Pomoc przyznawana będzie bowiem według liczby przyznanych punktów rankingowych. Najwyżej punktowane będą te wnioski, w których rolnicy przekażą największą powierzchnię użytków rolnych i dodatkowo powierzchnia nowopowstałego gospodarstwa będzie największa. W systemie punktowym, uwzględniającym m.in. specyfikę struktury agrarnej w poszczególnych województwach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę